Erasmus+ профінансує 10 університетів

Українські проекти загалом отримають 400 тисяч євро як переможці конкурсу Програми Erasmus+.

12 проектів-переможців конкурсу за напрямом Жан Моне Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ реалізовуватимуть 10 українських ВНЗ та одна громадська організація. Загальна вартість проектів, над якими працюють українські заклади, складає 400 тис. євро. На ці гроші ВНЗ розроблятимуть 8 Модулів Жан Моне”, – йдеться в прес-релізі Міністерства освіти та науки.

Напрям Жана Моне є окремим компонентом міжнародного виміру програми Еразмус+, який має на меті популяризацію викладання, проведення досліджень та співпраці з європейських студій у всьому світі. В межах чотирьох конкурсів у період з 2014 р. до 2017 року Програми Еразмус+ напряму Жан Моне від України було подано 410 проектів, з яких 41 проект було відібрано до фінансування. 24 вищі навчальні заклади України та 6 громадських організацій реалізують 31 Модуль, 4 Кафедри, 2 Проекти та 4 Підтримки асоціацій Жана Моне. Сума гранту Європейського Союзу складає більше ніж 1200 000 євро.