Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

БПЛА Vanilla здійснив 5-добовий політ

Безпілотний літальний апарат (БПЛА) Vanilla завершив історичний політ у випробувальному центрі НАСА Wallops на східному узбережжі штату Вірджинія. 18 жовтня 2017 року літак Vanilla VA001 здійнявся у небо зі злітно-посадкової смуги для космічних БПЛА Wallops і розпочав історичний довготривалий випробувальний політ, маючи початкову вагу майже 216 кг. Коли літак завершив 5.1 діб польоту, то під час приземлення мав на борту залишки палива ще на 3 дні польоту.

Літак має здатність піднімати корисний вантаж вагою до 23 кг і об’ємом до 31 літра, а також забезпечити бортове обладнання енергоживленням до 800 Вт. Літак оснащений надзвичайно ефективним двигуном і штовхаючим пропелером (розташування поза кормою). Завдяки надзвичайній витривалості Vanilla VA001 може виконувати безліч місій, а простота дизайну дозволяє знизити експлуатаційні витрати.

Значення цього польоту полягає в тім, що це найтриваліший політ БПЛА, що водночас має достатньо корисної ваги на борту та потужності для виконання військових та комерційних завдань.

Свій перший автономний політ БПЛА VA001 здійснив у лютому 2015 року. З тих пір кожен наступний рейс додатково покращував конструкцію літака та подовжував час польоту. До сьогодні всі тестові польоти відбувались без інцидентів.

Тим Хейлі, генеральний директор компанії Vanilla Aircraft, сказав: “Цей рейс поряд з дев’ятьма попередніми польотами показує, що це життєздатна і надійна технологія”.

Він також повідомив, що Vanilla Aircraft планує розпочати виробництво в найближчі місяці та запропонувати користувачам БПЛА для безлічі застосувань.

Цей проект фінансується за контрактом через командування військово-морських повітряних систем (NAVAIR).

Video

Source uasvision.com
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×