Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Британець побив світовий рекорд швидкості в літаючому костюмі

Британський інженер і підприємець Річард Браунінг побив світовий рекорд швидкості в літаючому костюмі, повідомляється на сайті Книги рекордів Гіннесса.

Браунінг з третьої спроби розвинув швидкість в 51,53 кілометра в годину, перш ніж впав у воду. Падіння не завадило рекорду – досягнення було зафіксовано, оскільки винахіднику вдалося подолати сто метрів.

Літаючий костюм його розробки оснащений шістьма компактними газовими реактивними двигунами (з тягою 22 кілограма-сили), окулярами, що відображають параметри роботи, і легким екзоскелетом, який розподіляє назгрузку.

За словами Браунінга, костюм здатний розігнати власника до сотні кілометрів на годину, але поки польоти на таких швидкостях слабо контрольовані і небезпечні.

Video

Ще інновини

Source guinnessworldrecords.com
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×