Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Cтартувало голосування за проєкти Громадського Бюджету міста Києва

Перед вами проєкти Громадського бюджету м. Києва на 2021, підготовлені об’єднаною командою Проєктного офісу і NAUHUB Національного авіаційного університету.

За правилами цього конкурсу:

  • Лише кияни допущені до голосування і своїми голосами вирішують, який з поданих проєктів достойний права на реалізацію.
  • Кожен має право віддати свій голос лише за п’ять проєктів.
  • Голосування триває менше місяця: із 17 серпня 2020 і до 15 вересня 2020.

Власне голосування досить необтяжливе. Але заради вашої зручності витратьте 1 хвилину вашого часу і перед голосуванням ознайомтеся з порядком реєстрації і голосування тут відеоролик на 1 хвилину.

Про що наші проєкти? Про покращення стану навколишнього середовища нашого міста, про посилення його привабливості як для місцян, так і гостей, про інноваційний розвиток Києва. Окрім цього, кожен з наших проєктів спрямований на участь в їхній реалізації нашої університетської спільноти:

Прошу вас проголосувати за наші проєкти. Також, можна передавати цей заклик вашим колегам і студентам з проханням додати свої голоси за ці проєкти. Наші проєкти відкриті, тому для всіх охочих взяти участь у їхній подальшій реалізації двері завжди відчинені – наші контакти за посиланням знизу.

Від тепер все у ваших руках!

Олег Бондаренко

лідер проєктів 602, 724, 867

керівник проєктного офісу НАУ

bit.ly/oleghbond

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×