Другий тур конкурсу МОН для покращення енергоефективності університетів

МОН реалізує разом з Європейським інвестиційним банком та Північною екологічною фінансовою корпорацією конкурс для українських вишів до другої фази проекту «Вища освіта України», що спрямований на покращення енергоефективності університетів.

Загальна вартість другої фази – 79 млн євро. Переможці відбору отримають кошти на реалізацію запропонованих ними проектів з поліпшення з енергоефективності в адміністративних, академічних та дослідних будівлях, студентських гуртожитках, спортивних спорудах тощо.

Відповідно до оприлюдненої інформації на сайті МОН, для участі у відборі потрібно до 15 квітня 2018 року надіслати анкету до МОН в електронному (на скриньку matyushenko@mon.gov.ua разом з посиланням для завантаження інших документів) та паперовому вигляді (на адресу м. Київ, пр. Перемоги, 10 разом з додатковими документами та матеріалами).

Загальна вартість інвестиційних витрат за проектом, який пропонує університет, має бути не менш як 5 млн євро. Як виняток, можуть бути розглянуті проекти меншої вартості, але не менш ніж 3 млн євро. Заходи для реалізації проекту мають бути технічно та економічно виправданими.

У МОН підкреслюють, що перед тим, як подавати проект на конкурс, вишам потрібно уважно ознайомитися з основними умовами фінансування, критеріями прийнятності ЗВО та проекту, критеріями відбору й оцінки. Усю цю інформацію та анкету учасника можна завантажити.

Ще інновини

Source Конкурс до другої фази проекту «Вища освіта України»