Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Грант для підтримки інноваційних наукових проектів на 1 мільйон гривень від “Elephant Fund”

«Карлсберг Україна» організовує некомерційний меценатський проект «Elephant Fund» – фонд підтримки науки в Україні» з метою провадження меценатської діяльності, а саме надання цільової благодійної допомоги у розвитку і підтримці у суспільних інтересах науки в Україні.

Це захід з підтримки інноваційних наукових проектів відновлення біоресурсів у області:

  • агропромисловості
  • водних ресурсів
  • біотехнологій
  • ефективної енергетики
  • зменшення викидів CO2

Бенефіціарами меценатської допомоги Проекту можуть бути фізичні або юридичні особи, включаючи неприбуткові організації, що проводять наукові дослідження або розробки за умови, якщо результати таких досліджень чи розробок.

Тема Конкурсу:

«Підтримка інноваційних наукових Проектів відновлення біоресурсів у області: агропромисловості, водних ресурсів, біотехнологій, ефективної енергетики, зменшення викидів СО2»


Термін прийняття заявок на участь у Конкурсі – з 1 жовтня 2018 року по 23 листопада 2018 року включно.

Термін проведення Конкурсу серед претендентів на отримання Грантів – с 1 грудня 2018 року по 2 грудня 2018 року включно.

КРОК 1. Подати до Конкурсної комісії Проекту складену за встановленою формою ЗАЯВКУ.

За умови наявності наукового Проекту, що вже реалізується, включає план наукових досліджень із зазначенням їх мети, способу здійснення та очікуваних результатів, прогноз їх використання, інформаційну довідку про головних виконавців наукових досліджень та кошторис, а також гарантійний лист підприємства (установи, організації), яке зобов’язується забезпечити проведення наукових досліджень (за необхідності).

КРОК 2. Отримай запрошення на хакатон

КРОК 3.Створи та презентуй свій науковий проект

Розгляд заявок на одержання Грантів здійснюється Конкурсною комісію одразу після закінчення презентацій наукових Проектів в день Заходу.

КРОК 4. ВИГРАЙ ГРАНТ НА РОЗРОБКУ СВОГО ПРОЕКТУ!

Всього за умовами Проекту під час кожного відповідного етапу роботи Конкурсної комісії може бути визначено 2 (двох) отримувачів Грантів, а саме:

Два Гранти на надання цільової благодійної допомоги для проведення наукових досліджень або розробки у загальній сумі до 1 000 000 гривень, без урахування сплати податків.

За умовами Проекту на отримання Гранту можуть претендувати вчені без будь-яких вікових обмежень.

Гранти можуть бути надані як на проведення запланованих наукових досліджень, так і на дослідження, що вже проводяться (в тому числі й тих, на які Гранти вже надавалися).
Гранти (цільова благодійна допомога), отримані за цим Проектом можуть бути використані для відшкодування вартості обладнання, матеріалів, інших витрат (крім виплат заробітної плати, додаткових благ, інших витрат для особистих потреб) за умови, якщо результати таких досліджень чи розробок оприлюднюються та не можуть бути предметом патентування чи інших обмежень у оприлюдненні чи безоплатному поширенні об’єктів права інтелектуальної (промислової) власності, отриманих у результаті таких досліджень або розробок.

Ще інновини

Source Elephant Fund Положення проекту «Elephant Fund»
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×