Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Космічне опромінення екіпажів і пасажирів повітряних суден

У сучасному світі люди звикли економити свій час. Замість подорожей на поїзді або автомобілі, вони віддають перевагу перельотів на повітряних суднах. Це значна економія особистого часу. Але наскільки цей вибір безпечний для здоров’я людини та чи знали ви, що перебуваючи на борту літака, ми піддаємося радіаційним впливам?

Про це в ефірі “Українське радіо” говорили:

Вадим Чумак, доктор біологічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, Завідувач відділу дозиметрії та радіаційної гігієни, Національного наукового центру радіаційної медицини Національної академії медичних наук України та

Олег Бондаренко, доктор біологічних наук, начальник відділу управління інноваційними проектами освіти НАУ, член Національної комісії з радіаційного захисту населення України.

Ще інновини

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×