Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

На базі НАУ створено регіональний контактний пункт програми “ГОРИЗОНТ 2020”

Наказом Міністерства освіти і науки України №109 від 05 лютого 2018 року “Про внесення змін до Переліку Національних контактних пунктів за тематичними напрямами та Переліку Регіональних контактних пунктів за тематичними напрямами” на базі Національного авіаційного університету створено Регіональний контактний пункт Рамкової програми ЄС “Горизонт 2020” за напрямом “Розумний, екологічно чистий, інтегрований транспорт” (Smart, green and integrated transport).

Для надання інформації щодо можливостей програми Горизонт 2020, консультацій потенційних учасників на шляху від ідеї до реалізації проектів, допомоги у пошуку партнерів,  групи, наукові команди та окремі зацікавлені особи мають змогу звертатися до Відділу управління інноваційними проектами освіти НАУ (NAU project office) та керівника Регіонального контактного пункту Бондаренка Олега Олександровича. Усі консультації надаються безкоштовно.

Як зв’язатись з нами

Національний Авіаційний Університет, просп. Космонавта Комарова 1, Київ, Україна 03058
 Олег Бондаренко, д.б.н., начальник відділу
prof@nau.edu.ua
+380-44-4067983, +380-50-7848214

Ще інновини

Source НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ від 5 лютого 2018 № 109
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×