Найкрутіший вікі-сейвер+видавник

0 688

Попередній випуск (pre-release) TiddlyWiki версія 5.1.20 серед іншого запровадив не просто круту, а дуже круту штуку – вбудовану спроможність зберігати всю вікі на GitHub у один клік. З урахуванням наявного сервіса веб-публікації GitHub Pages, що працює безпосередньо з вашого сховища GitHub, процес веб-публікації спрощується до роботи з текстовим редактором – ви просто редагуєте вікі, зберігаєте її і ваші зміни одразу стають реальністю у веб-просторі.

ПІДГОТОВКА

  1. З адреси https://tiddlywiki.com/prerelease/ скачати порожню вікі TW версії 5.1.20 (ім’я файла за замовчанням empty.html).
  2. Створити на GitHub новий токен персонального доступу (personal access token – PAT) та надати дозволи на gist і repo.
  3. Створити у GitHub новий репозитарій. У моєму випадку це tw5ghs. Повний шлях до репозитарія становитиме https://github.com/protw/tw5ghs.
  4. Створити у цьому новоствореному репозитарії теку /docs/.
  5. Відкрити файл вікі empty.html, скачаний на кроці 1, і з панелі керування (Control Panel / Saving / GitHub Saver) заповнити необхідну інформацію. У моєму випадку це:
    • користувач – protw,
    • пароль = токен персонального доступу з кроку 2,
    • цільова гілка – protw/tw5ghs,
    • шлях до цільового файлу – /docs/,
    • ім’я цільового файлу – index.hrml.
  6. Клацнути на кнопку збереження вікі і вуаля – вікі успішно збережена на GitHub

ОПРИЛЮДНЕННЯ

  1. У налаштуваннях репозитарія tw5ghs увімкнути сторінки GitHub Pages.
  2. У гілці master зазначити теку docs/ у якості джерела для публікації і знов вуаля – цього разу вікі успішно оприлюднена на GitHub Pages – https://protw.github.io/tw5ghs/.

ПОДАЛЬША РОБОТА

  1. Знаходите файл своєї вікі або на локального диску або скачуєте його зі свого проекту на GitHub і відкриваєте бравзером.
  2. Вносите свої зміни у вікі.
  3. По завершенню, якщо поле пароля (токена персонального доступу) на панелі керування (Control Panel / Saving / GitHub Saver) порожнє, то внести туди його значення.
  4. Натиснути кнопку збереження вікі і дочекатись до 2-3 сек, поки не з’явиться спливне віконце, що вікі збережена. Іноді зберігання відбувається раніше ніж ви встигнете натиснути на кнопку. Іноді збереження відбувається не з першого разу і з’являється повідомлення про якусь помилку, наприклад, 409. У такому випадку повторіть натискання на кнопку збереження.

БЕЗПЕКА

Пароль, він же токен персонального доступу (PAT), що вводиться на панелі керування (див. вище), зберігається у бравзері. Тому, будьте обережні під час роботи з не своїх комп’ютерів. Краще за все працювати на своїх комп’ютерах. У випадку необхідності працювати де-інде – буде надійніше видалити через налаштування бравзера кеш і паролі за час ваш роботи.

ПІСЛЯМОВА

  • Оригінал статті: тут
  • Підготовлено: oleghbond
  • Докладніше про Тідлівікі: тут

Ще інновини

Source protw.github.io

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×