Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

НАУ відкриває вільний доступ до онлайн-платформи управління проектами

Freedcamp.com – це сучасна багатофункціональна веб-платформа для спільної роботи і ефективного управління численними завданнями і проектами (зокрема див. тут https://en.wikipedia.org/wiki/Freedcamp). Freedcamp надає початковий безкоштовний тарифний план для необмеженої кількості користувачів. Однойменна компанія-розробник стартувала в 2010 році в Санта-Барбарі, Каліфорнія, під засновництвом Ангела Граблева. На сьогодні компанія демонструє позитивну стабільну динаміку зростання, має більше 5000 користувачів-платників і загальну чисельність біля 1.3 млн. користувачів.

На початку взаємодії з компанією команда проектного офісу НАУ зробила переклад інтерфейсу Freedcamp українською. З подальшим розвитком взаємодії зрештою 13.06.2019 представники Університету і компанії уклали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.

Представники Freedcamp і НАУ під час підписання Меморандуму: Ігор Крильцов, директор і співвласник Freedcamp (праворуч) і Олег Бондаренко, керівник Відділу управління інноваційними проектами освіти НАУ.

Меморандумом передбачені такі напрями співробітництва між НАУ та Freedcamp:

  • взаємна підтримка один одного для розширення сфери знань, навичок і застосувань у підходах, методах та інструментах проектного управління;
  • розробка і запровадження навчальних тренінгів, курсів, програм тощо з проектного управління на базі програмного забезпечення (ПЗ) FREEDCAMP;
  • залучення працівників і студенства НАУ до розвитку і підтримки ПЗ FREEDCAMP;
  • підтримка проектного середовища НАУ, реалізація підходів і застосунків з управління завданнями та проектами на базі ПЗ FREEDCAMP;
  • поширення сучасних методів управління проектами, надання консультацій користувачам ПЗ FREEDCAMP;
  • обмін інформацією між сторонами Меморандуму щодо розвитку і вдосконалення підходів з проектного управління процесами;
  • сприяння вирішенню питань професійної орієнтації студентів і випускників НАУ.

Для досягнення поставлених цілей, серед іншого, компанія Freedcamp надає Університету найвищий тарифний план «ENTERPRISE» на безоплатній основі на необмежену кількість користувачів, а НАУ, серед іншого, підтримує актуальним український переклад інтерфейсу користувача і адміністратора ПЗ FREEDCAMP. Зі свого боку, Freedcamp також утворює окремі проекти і проектні команди із залученням працівників і студенства НАУ з метою розвитку і вдосконалення ПЗ FREEDCAMP.

Тобто вже прямо зараз будь-який працівник або студент НАУ може абсолютно безкоштовно відкрити обліковий запис у Freedcamp для себе, а також для членів своєї команди і почати його використовувати задля ефективного і, головне, успішного виконання своїх завдань і проектів.

Підключення до Freedcamp в НАУ вирішено запроваджувати через облікові записи університетського сервісу Google G Suite. Після заявки до відділу управління інноваційними проектами освіти заявникові і членам його/її команди будуть надані адреси на університетському домені типу <imia.prizvische@stud.nau.edu.ua>. Принагідно варто зазначити, що серед іншого неоціненною перевагою університетського сервісу G Suite є необмежений поштовий і дисковий простір на Диску Google!

Згодом після отримання обліковки G Suite користувач отримує обліковку і, відповідно, запрошення з Freedcamp.

Доступитися до університетського ресурсу Freedcamp можливо за адресою nauprof.freedcamp.com.

Ще інновини

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×