Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Німці очікують доплату за електрику

В той час, коли ПАТ «Київенерго» заявило про мільярдний борг станом на 1 жовтня 2017 року, німецькі виробники електроенергії в ці вихідні (29 жовтня 2017 року) можуть почати платити споживачам за користування електрикою.

Очікується, що в неділю виробництво вітрової електроенергії досягне нового рекорду і обсяги виробництва будуть більшими, ніж потрібно країні. Через це ціни на електрику впадуть нижче нуля.

Виробники повинні будуть або закривати електростанції, щоб зменшити виробництво (але це невигідно), або платити споживачам за користування електроенергією.

За прогнозами агентства, виробництво електроенергії досягне 39.2 ГВт о 7 ранку в неділю, що еквівалентно запуску близько 40 ядерних реакторів і достатньо для задоволення більш ніж половини загальної потреби Німеччини.

Вітрова енергія в даний час поставляє близько 10 відсотків електрики в Європі, і, як очікується, вона буде продовжувати рости, коли технологія стане дешевше. За даними Bloomberg New Energy Finance, вартість електроенергії, одержаної від вітрових електростанцій, протягом найближчих двох десятиліть зменшиться на 71%.

У травні минулого року німецькі споживачі вже отримували гроші за користування електроенергією, коли виробництво енергії в країні досягло 38.4 ГВт. Тоді ціни на електрику стали нижче нуля на декілька годин. Але тепер, за прогнозами Bloomberg, споживачі будуть отримувати гроші за спожиту електрику цілий день.

Але для реалізації стратегії сталого розвитку зеленої енергетики людство потребуватиме “акумуляторної революції” (див. відео нижче).

Video

Source bloomberg.com
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×