Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Новий інструмент пошуку партнерів на порталі учасника Горизонт 2020

Повідомляємо, що Європейська Комісія запустила новий інструмент пошуку партнерів для участі у конкурсах програми «Горизонт 2020». Тепер інструмент пошуку Partner Search є частиною Порталу учасника Participant Portal, а запити на пошук партнерів відображуються безпосередньо на сторінці топіку. Як це виглядає на Participant portal.

Детальні інструкції щодо користування інструментом доступні за посиланнями:

Увага! Відповідати на запити інших учасників можуть усі користувачі (необхідно бути зареєстрованим на Participant Portal!!!), а створити запит на пошук партнеру – тільки Авторизовані представники організацій (LEARs), або адміністратори аканту організації (якщо статус PIC – validated), або само зареєстровані користувачі (якщо статус PIC – declared). Процедура отримання PIC докладно описана на сайті НКП програми Горизонт 2020 в Україні за напрямком “Розумний, екологічно чистий та інтегрований транспорт”.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що цей новий інструмент замінив інструмент Пошуку партнерів на CORDIS! Всі профілі, раніше створені на CORDIS, більше не доступні.

Ще інновини

Source Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "ХАІ"
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×