Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Перспективи проектного управління в НАУ

Вже біля півроку проектний офіс НАУ успішно використовує у своїй діяльності веб-платформу з управління завданнями і проектами Freedcamp.

Freedcamp – це сучасна багатофункціональна веб-платформа для спільної роботи і ефективного управління численними завданнями і проектами. Freedcamp надає початковий безкоштовний тарифний план для необмеженої кількості користувачів.

На початку взаємодії з компанією команда проектного офісу НАУ зробила переклад інтерфейсу Freedcamp українською. З подальшим розвитком взаємодії зрештою в середині червня 2019 року представники Університету і компанії уклали перший Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.

Зрештою через місяць Меморандум був скріплений підпісами ректором НАУ Володимиром Ісаєнком і директором та засновником компанії Freedcamp Ангелом Граблєвим.

Що дає Меморандум сторонам

  • Компанія Freedcamp надає Університету найвищий тарифний план «ENTERPRISE» на безоплатній основі на необмежену кількість користувачів.
  • Компанія може утворювати окремі проекти і проектні команди із залученням працівників і студенства НАУ з метою розвитку і вдосконалення власне програмного забезпечення Freedcamp.
  • НАУ отримує можливість розробки і запровадження навчальних тренінгів, курсів, програм тощо з проектного управління на базі програмного забезпечення Freedcamp
  • НАУ береться підтримувати актуальним український переклад інтерфейсу користувача і адміністратора програмного забезпечення Freedcamp.

Як розпочати власну проектну діяльність

Прямо зараз будь-який працівник або студент НАУ може абсолютно безкоштовно відкрити обліковий запис у Freedcamp для себе, а також для членів своєї команди і почати його використовувати задля ефективного і, головне, успішного виконання своїх завдань і проектів.

Підключення до Freedcamp в Університеті запроваджується через облікові записи університетського сервісу Google G Suite. Принагідно варто зазначити, що серед іншого неоціненною перевагою університетського сервісу G Suite є необмежений поштовий і дисковий простір на Гугл Диску!

Доступитися до університетського проектного простору NAU-Prosteer на базі Freedcamp можливо за адресою https://nauprof.freedcamp.com.

Ще інновини

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×