Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Порядок доступу ВНЗ і НУ до електронних наукових баз даних

Міністерством освіти і науки України з метою забезпечення інтеграції української науки у європейський і світовий дослідницький простір Затверджено Порядок забезпечення доступу вищих навчальних закладів і наукових установ, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних.

Для цього Державну науково-технічну бібліотеку України уповноважено правом укладання договорів з власниками електронних наукових баз даних та з вищими навчальними закладами і науковими установами, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, на підключення до електронних наукових баз даних.

Ще інновини

Source osvita.ua
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×