Представники НАУ взяли участь у Семінарі з питань інтегрованих мультимодальних транспортних зв’язків

0 949

8 жовтня 2018 року у Вільнюському технічному університеті ім. Гедимінаса (Литва) відбувся Семінар з питань розвитку інтегрованих мультимодальних транспортних зв’язків між Балтійським морським регіоном і країнами третього світу (Seminar “Development of the BSR integrated multimodal transport links with the third countries” – анг.).

Серед доповідачів були представники Китаю, Німеччини, Польщі, Швеції, Данії, України, Литви.

Теми виспупів були присвячені двум сесіям:

  • Одна смуга, одна дорога, що сполучає Китай з Європою (через Балтику).
  • Поліпшення співпраці з країнами Східного партнерства ЄС.

З боку Національного авіаційного університету участь у семінарі взяли Марія Григорак (завідувач кафедри логістики, президент асоціації «Український логістичний альянс») та Катерина Журбас (відділ управління інноваційними проектами освіти).

Марія Григорак та Катерина Журбас представили Українські ініціативи для розвитку логістики та мультимодальних перевезень, зокрема: консорціум логістичних кластерів, масштабування інформаційної платформи, логістичних акселератор, ініціатива щодо підготовки логістичного персоналу і підвищення рівня його компетентності, законадавча ініціатива.

Також Катерина Журбас презентувала проектні ідеї в контексті транспорту, над якими працюють активні команди НАУ.

Окрім того протягом семінару учасники обговорили головні завдання конкурсу європейської програми Горизонт 2020 MG – 2-9-2017 Integrated multimodal, low emission freight transport system and logistics та можливості співпраці в контексті підготовки проектної пропозиції для вищезгаданого конкурсу.

Глобальний, а також регіональний і місцевий вантажний транспорт масово змінюється через прискорення технологічних змін, появою нових гравців у світовій торгівлі, зростання протекціонізму та уповільнення економічного зростання таких важливих партнерів, як Китай. Нові концепції логістики (наприклад, Physical Internet) та нові технології, такі як Blockchain, Industry 4.0, автоматизація транспортних засобів та “truck platooning”, або нові бізнес-моделі, такі як “crowdhipping” та моделі кругової економіки матимуть вплив на глобальний вантажний транспорт, його оптимізацію та екологічний слід, який потрібно краще зрозуміти та оцінити. Крім того, нові торговельні шляхи з Європи та до Європи, ймовірно, змінять традиційну схему руху вантажів і потребуватимуть нових зв’язків із європейськими коридорами та вузлами в умовах обмеженого бюджету на інвестицій для транспортної інфраструктури.

Паралельно з нормативними рамковими заходами дуже важливо сприяти впровадженню ефективних бізнес-моделей для посилення синергії разом із ланцюгом постачання зі спільним використанням регіональних логістичних платформ.

Ще інновини

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×