Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Програма авіаційних досліджень в Європі на наступне 10-річчя

Європейська Комісія веде активну підготовку до старту наступної Рамкової програми з досліджень та інновацій, яка матиме назву Horizon Europe і почнеться з 2021 року.

Зокрема, в рамках цієї програми планується нове спільне технологічне партнерство з авіаційних досліджень та інновацій Clean Aviation Partnership, що буде наслідувати діючу зараз програму Clean Sky 2.

Нещодавно науковий комітет CleanSky2 оприлюднив дуже цікавий документ під назвою “Програма авіаційних досліджень в Європі на наступне десятиріччя. Фактично цим документом визначені магістральні напрямки європейських досліджень в авіаційній галузі на найближче майбутнє. Можна з великою вірогідністю стверджувати, що напрямки з цього документу в тій чи іншій формі стануть темами для проектів Clean Aviation Partnership.

Тому, якщо вас та ваші підрозділи або команди може зацікавити участь у майбутніх проектах Clean Aviation Partnership, рекомендуємо:

  • уважно почитати доданий документ;
  • визначитись, чи беруть ваші підрозділи або команди участь у дослідженнях у напрямках, що відповідають цьому документу;
  • можливо, навіть, дещо відкоригувати програми ваших досліджень, щоб відповідати магістральним напрямам Європи.

У будь-якому разі, документ дає досить зрозумілу картину того, куди розвиватиметься європейська авіація у найближчі роки.

Сподіваюсь, таке розуміння допоможе більш активній участі українських інституцій та компаній в майбутніх проектах, що фінансуються Єврокомісією спільно з провідними авіаційними компаніями ЄС.

З подякою за надану інформацію та поради п. Ігорю Рибальченку, ХАІ.

Завантажити: Clean Sky Scientific Committee (SciCom) for submission to the Clean Sky Joint Undertaking

Ще інновини

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×