Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Радикально альтернативний житловий комплекс в Сінгапурі “The Interlace”

«The Interlace» («пересікаючий») – цей незвичайний житловий комплекс став ще однією дивовижною пам’яткою Сінгапуру. Сміливе конструктивне рішення, яке полягає в переході від стандартної вертикальної забудови району до горизонтальної, принесло заслужену славу архітектурному бюро OMA.

31 багатоквартирний 6-поверховий будинок однакової довжини покладений горизонтально в гексагональну форму для створення восьми широкомасштабних відкритих і проникних дворів. «Радикально альтернативний» – так характеризують цей комплекс експерти і фахівці, особливо підкреслюючи повна відсутність звичних «баштових» структур.

Від стандартного вертикального – до незвичайного горизонтального розташування житлових блоків

Основні характеристики «The Interlace»: загальна площа території – 8 гектарів, загальна площа приміщень – близько 170 тис. кв. метрів, на якій розмістилося 1040 квартир різних розмірів з великими відкритими просторами і озелененням. Площа різноманітних сервісних приміщень – близько 24 тис. кв. метрів. Горизонтальні житлові блоки утворюють незвичайну «вертикальну село» з приватними і громадськими дахами. Ландшафтні тераси, каскадні балкони і сади на загальнодоступних дахах ще більше підсилюють присутність живої природи.

Житловий комплекс був побудований після ретельного екологічного аналізу сонячних, вітрових і мікрокліматичних умов конкретного місця, що дозволило уточнити і оптимізувати розташування окремих житлових блоків. Архітектори особливо пишаються показником озеленення району в 112%, який досягнутий завдяки багаторівневим вертикальним зеленим зонам.

Тераси забезпечили 112% озеленення

Німецький архітектор Оле Шеера (Ole Scheeren), який очолює команду OMA в цьому проекті, так характеризує комплекс: «Проект розглядає проблеми спільного використання простору і соціальних потреб в сучасному суспільстві і одночасно реагує на питання спільного проживання і індивідуальності, пропонуючи безліч внутрішніх і зовнішніх просторів, характерних для тропічного контексту».

Незвичайний район на фоні звичних вертикальних будівель

Ще інновини

Source OMA
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×