Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Результати подання заявок на програми регіонального розвитку

Зовсім нещодавно була започаткована нова програма фінансування проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України.

Координатором програм призначений Мінрегіон, а конкурсний відбір проектів здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 827.

Проекти, що подаються на конкурс мають відповідати стратегічним цілям і бути оформленими у відповідності до таких документів:

Також передбачено п’ять напрямків програм регіонального розвитку:

  1. Інноваційна економіка та інвестиції
  2. Сільський розвиток
  3. Розвиток людського потенціалу
  4. Розвиток туризму
  5. Загальноукраїнська солідарність

Наприкінці липня 2017 року Мінрегіон як координатор оголосив про початок вже другого конкурсу проектів регіонального розвитку з кінцевим терміном подання пропозицій – 27 вересня 2017 року.

Результати цьогорічного подання вже офіційно опубліковані на сайті Мінрегіону і, отже, є можливість проаналізувати перші результати.

Всього на конкурс було подано 507 заявок. Кількість заявок по програмах розподілилась таким чином:

Програма регіонального розвитку Заявок
1 «Інноваційна економіка та інвестиції» 87
2 «Сільський розвиток» 222
3 «Розвиток людського потенціалу» 73
4 «Розвиток туризму» 91
5 «Загальноукраїнська солідарність» 34
ВСЬОГО 507

У конкурсі взяли участь як ініціатори заявки 24 обласних державних адміністрації, Київська міська державна адміністрація та 12 центральних органів виконавчої влади.

До трійки лідерів за кількістю заявок серед держадміністрацій увійшли Львівська, Одеська і Донецька ОДА з кількістю заявок 94, 41 і 33, відповідно. Пасли задніх Івано-Франківська ОДА, КМДА і Запорізька ОДА з кількістю заявок 4, 6 і 7, відповідно.

Серед ЦОВВ безсумнівним лідером стало Міносвіти із 17 поданими заявками, решта ЦОВВ подали від 1 до 3 заявок, але переважно – 1.

Для бажаючих детальніше ознайомитись з результатами подання на конкурс проектів регіонального розвитку є можливість оглянути табличні дані разом із посиланнями на інформаційні картки проектів.

Source minregion.gov.ua
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×