Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

RI-LINKS2UA літня школа для молодих вчених в Одесі

Проект RI-LINKS2UA запрошує молодих дослідників з України взяти участь у Літній школі підготовки пропозицій “Горизонт 2020” та відповідальних досліджень та інновацій (RRI – Responsible Research and Innovation). Захід відбудеться в Одесі з 25 по 28 вересня 2017 року.

RI-LINKS2UA Літня школа представить учасникам програми Horizon 2020 основи написання пропозицій, пошуку партнерів і проектних пропозицій, юридичних і фінансових питань, а також відповідальних досліджень та інноваційних підходів.

Тренінги будуть проводитися на основних інформаційних сесіях та паралельних робочих групах. Робочі групи зосередяться на конкретних темах, що стосуються пріоритетів науки, технологій та інновацій в Україні:

  • Група 1 “Ресурсні матеріали”
  • Група 2 “Біотехнологія”
  • Група 3 “Транспорт”
  • Група 4 “Наука для суспільства”

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

  • Ті, хто зацікавлений брати участь у Літній школі, повинні заповнити анкету-заявку в Інтернеті до 15 липня 2017 року.
  • Результати вибору поданих заявок будуть оголошені після 15 серпня 2017 року.
  • Інформація про місце проведення та логістику буде надана обраним учасникам пізніше.
  • Робоча мова заходу буде англійською.
  • Будь ласка, зверніть увагу: ця подія стосується ТІЛЬКИ громадян України – жодна інша національність не може претендувати.

Для отримання більш докладної інформації про критерії та покриття  витрат, будь ласка, відвідайте сторінку Пропозицій для Заявок . Оголошення заявок та попередній порядок денний також додаються до цієї події (безкоштовно для завантаження).

З питаннями звертайтесь: Olga.Zyrina@kpk.gov.pl

Додатки:

Ще інновини

Source ri-links2ua.eu
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×