RI-LINKS2UA літня школа для молодих вчених в Одесі

Проект RI-LINKS2UA запрошує молодих дослідників з України взяти участь у Літній школі підготовки пропозицій “Горизонт 2020” та відповідальних досліджень та інновацій (RRI – Responsible Research and Innovation). Захід відбудеться в Одесі з 25 по 28 вересня 2017 року.

RI-LINKS2UA Літня школа представить учасникам програми Horizon 2020 основи написання пропозицій, пошуку партнерів і проектних пропозицій, юридичних і фінансових питань, а також відповідальних досліджень та інноваційних підходів.

Тренінги будуть проводитися на основних інформаційних сесіях та паралельних робочих групах. Робочі групи зосередяться на конкретних темах, що стосуються пріоритетів науки, технологій та інновацій в Україні:

• Група 1 “Ресурсні матеріали”
  • Група 2 “Біотехнологія”
  • Група 3 “Транспорт”
  • Група 4 “Наука для суспільства”

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

• Ті, хто зацікавлений брати участь у Літній школі, повинні заповнити анкету-заявку в Інтернеті до 15 липня 2017 року.
  • Результати вибору поданих заявок будуть оголошені після 15 серпня 2017 року.
  • Інформація про місце проведення та логістику буде надана обраним учасникам пізніше.
  • Робоча мова заходу буде англійською.
  • Будь ласка, зверніть увагу: ця подія стосується ТІЛЬКИ громадян України – жодна інша національність не може претендувати.

Для отримання більш докладної інформації про критерії та покриття  витрат, будь ласка, відвідайте сторінку Пропозицій для Заявок . Оголошення заявок та попередній порядок денний також додаються до цієї події (безкоштовно для завантаження).

З питаннями звертайтесь: Olga.Zyrina@kpk.gov.pl

Додатки: