Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Семінари за напрямом “Транспорт” Горизонту 2020 у Харкові та Києві

Напередодні відкриття нових конкурсів програми «Горизонт 2020» в галузі транспорту НКП «Транспорт» проведе два інформаційні семінари для представників українських університетів, дослідницьких організацій, промисловості і малого бізнесу. Семінари будуть присвячені можливостям отримання фінансування в програмі «Горизонт 2020», а також правилам участі в конкурсах і практичним рекомендаціям щодо підготовки проектних заявок.

  1. 1-й семінар відбудеться 2 листопада 2017 на базі Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “ХАІ”, за адресою: м. Харків, вул. Чкалова, 17.
    • Для участі в заході необхідно зареєструватися до 27 жовтня 17.00.
    • Для реєстрації перейдіть за посиланням.
  2. 2-й семінар відбудеться 16 листопада 2017 у приміщенні Президії Національної академії наук України, за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 54. Початок реєстрації – 11:30, початок семінару – 12:00, початок транспортного блоку – 14:20 (після кава-брейку).
    • Для участі в заході необхідно зареєструватися до 14 листопада 17.00.
    • Для реєстрації перейдіть за посиланням.

Участь для зареєстрованих учасників БЕЗКОШТОВНА.

Ще інновини

Source ncp.khai.edu
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×