Семінари за напрямом “Транспорт” Горизонту 2020 у Харкові та Києві

Напередодні відкриття нових конкурсів програми «Горизонт 2020» в галузі транспорту НКП «Транспорт» проведе два інформаційні семінари для представників українських університетів, дослідницьких організацій, промисловості і малого бізнесу. Семінари будуть присвячені можливостям отримання фінансування в програмі «Горизонт 2020», а також правилам участі в конкурсах і практичним рекомендаціям щодо підготовки проектних заявок.

1. 1-й семінар відбудеться 2 листопада 2017 на базі Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “ХАІ”, за адресою: м. Харків, вул. Чкалова, 17.
    • Для участі в заході необхідно зареєструватися до 27 жовтня 17.00.
    • Для реєстрації перейдіть за посиланням.
  2. 2-й семінар відбудеться 16 листопада 2017 у приміщенні Президії Національної академії наук України, за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 54. Початок реєстрації – 11:30, початок семінару – 12:00, початок транспортного блоку – 14:20 (після кава-брейку).
    • Для участі в заході необхідно зареєструватися до 14 листопада 17.00.
    • Для реєстрації перейдіть за посиланням.

Участь для зареєстрованих учасників БЕЗКОШТОВНА.

Ще інновини

Source ncp.khai.edu