Тренінг «Як написати успішну пропозицію в Горизонт 2020»

0 707

8 червня 2017 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка у аудиторії № 329 відбувся Інформаційний тренінг «Як написати успішну пропозицію в Горизонт 2020».

Ціллю тренінгу було висвітлення найважливіших запитань, які виникають в учасників при підготовці та написанні проектної пропозиції за викликами Програми Горизонт 2020.

Основну практичну інформацію для участі в Горизонт 2020 надала пані Олена Коваль, директор національного інформаційного центру зі співробітництва з ЄС у галузі науки і технології: доступ до фінансування, юридичні та фінансові аспекти. Вона розповіла про основні шляхи пошуку необхідних юридичних та правових документів Програми та керівництв щодо процедури участі в викликах (україномовні та англомовні). Зокрема, було вказано на ряд ресурсів, за допомогою яких можна здійснювати пошук потенційних партнерів для створення консорціуму при подачі проектної заявки і, на яких можна знайти інформацію про проекти, які пройшли конкурс та отримали фінансування. Також пані Олена наголосила на необхідності звернення до Національних контактних пунктів Горизонту 2020, у разі виникнення будь-яких питань.

Горазд Вайс (Gorazd Weiss), керівник відділу політики в галузі досліджень і розробок Центру соціальних інновацій (RI-LINKS2UA)(Австрія), спочатку детально розповів про структуру проекту, та на які аспекти потрібно звертати особливу увагу при його написанні: розробка ідеї проекту; як знайти відповідний виклик для Вашої ідеї на Н2020; як знайти відповідних партнерів; план проекту та створення інституційного профілю.

Під час другої частини виступу, Горазд Вайс звернув увагу на форму проектної заявки Н2020, а саме, структуру пропозиції і, які частини ідеї варто розкрити при її написанні: вплив проекту; головна концепція; налаштування змісту проекту (включаючи робочі пакети з завданнями та підзадачами діяльності); визначення структури управління проектом (роль координатора, керівників робочих груп тощо); бюджет проекту.

В ході тренінгу учасники постійно ставили спікерам запитання, які виникали під час виступів, що свідчить про їх велику зацікавленість в Програмі Горизонт 2020 з подальшою перспективою участі у викликах.

У тренінгу взяли участь і представники проектного офісу НАУ.

Роздаткові матеріали тренінгу:

Source science.univ.kiev.ua

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×