Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Український електробайк DelFast eBike вийшов на Kickstarter

Двадцятого вересня 2017 року творці українського електробайка DelFast eBike запустили збір коштів на Kickstarter. На сторінці електричного байка можна знайти детальні технічні характеристики, а також вартість всіх трьох версій DelFast eBike.

Почнемо, мабуть, саме з цін – для кожної версії байка автори передбачили відразу п’ять цінників, починаючи із самого доступного (тільки перші 5 примірників) і закінчуючи особливою ​​ціною для бекерів (окремо в дужках ми вкажемо заплановану роздрібну вартість, по якій байки будуть продаватися після завершення Kickstarter-кампанії).

Отже, бюджетна версія Lite може коштувати від $ 2449 до $ 3489 (в роздріб – $ 4160), базова Prime – від $ 2989 до $ 4289 (в роздріб – $ 5180) і топова Top – від $ 3829 до $ 5879 (в роздріб – $ 6890). Як бачимо, творці дійсно пропонують знижку в 59%, як і обіцяли, проте вона розраховується від вельми високої роздрібної ціни, так що навіть така знижка не робить DelFast eBike особливо доступним. Базовою ціною кампанії логічно вважати KS Unlimited, що навіть така знижка пропонується лише для перших 125 електробайків кожної версії, що не так вже й багато для такого проекту.

Молодша модель Lite вагою 27 кг отримала електродвигун потужністю 750 Вт і батарею на 28 Ач, що дозволяє їй розганятися до 42 км/год і проїжджати 180 км від одного заряду. Базова версія Prime важить вже 43 кг, зате може похвалитися двигуном потужністю 1000 Вт і батареєю на 64 Ач, що дозволяє їй видавати 55 км/год швидкості і 380 км дистанції. І нарешті найдорожча версія Top важить 62 кг і має потужний двигун на 5000 Вт, але менш ємною, ніж у Prime батареєю на 50 Ач – в результаті, він може розганятися до 80 км / год, але має запас ходу 280 км (на 100 км менше, ніж у Prime).

Нагадаємо, що DelFast eBike укомплектований фарами, передніми і задніми поворотниками, а також автоматичним стоп-сигналом. Він також отримав GPS-трекер, іммобілайзер, два USB-порти, сигналізацію, кнопку старт/стоп, а також мобільний додаток, за допомогою якого можна віддалено відстежувати свій байк.

Творці DelFast eBike планують зібрати до 1 листопада 2017 року суму в $ 50 тис. І почати поставки електробайк в травні 2018 року. На 20.09.2017 в кампанію вже вклалися 6 чоловік, зібравши трохи менше третини необхідної суми – $ 14.4 тис. Станом на 06.10.2017 в кампанію вклались вже 54 бекери із загальною сумою $ 122.5 тис. Отже своєї мети творці вже досягли.

Ще інновини

Source itc.ua
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×