Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Визначення партнерів – запорука успіху вашого проекту

Пошук, знаходження і визначення партнерів – запорука успіху вашого проекту. Особливо це стосується європейських проектів програми Горизонт 2020.

Як ми повідомляли раніше, 13 грудня 2017 року в Брюсселі (Бельгія) відбудуться дві пов’язані заходи, а саме: інформаційний день за напрямком «Транспорт» та контактний захід (brokarage event), присвячені цій Робочій програмі. Представники НАУ планують взяти участь у цих заходах.

Важливим здобутком цих заходів окрім поглибленого ознайомлення з програмами, правилами та інструментами Г2020 і представлення власних ідей та програм має бути налагодження прямих зв’язків з проектними командами європейських та інших залучених країн. Саме останнє принципово важливо задля утворення життєздатних та успішних проектних консорціумів.

Тому, не чекаючи завершення зазначених заходів, вже сьогодні є можливість ознайомитись і законтактувати із зареєстрованими на заході командами на сайті організаторів контактного заходу ETNA 2020.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×