Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Як написати успішну пропозицію в Горизонт 2020. Інформаційний день НАУ

14 лютого 2018 року від 12:30 до 17:00 на базі Національного авіаційного університету в аудиторії 8-го корпусу № 8.101 відбудеться Інформаційний тренінг «Як написати успішну пропозицію в Горизонт 2020». Програму тренінгу можна взяти тут.

 

Ціллю тренінгу є висвітлення найважливіших запитань, які виникають в учасників при підготовці та написанні проектної пропозиції за викликами Програми Горизонт 2020.

В ході тренінгу учасники матимуть змогу дізнатися про особливості форми проектної заявки Н2020, а саме, структуру пропозиції, які частини ідеї варто розкрити при її написанні: вплив проекту; головна концепція; налаштування змісту проекту (включаючи робочі пакети з завданнями та підзадачами діяльності); визначення структури управління проектом (роль координатора, керівників робочих груп тощо); бюджет проекту, а також  поставити спікерам запитання.

Схема проходу від трамвайної зупинки “НАУ”

З приводу питань стосовно місця проведення будь ласка звертайтесь за тел.: (066) 385-51-12 (Проектний офіс НАУ).

З питань подальшої співпраці з проектним офісом НАУ прохання звертатися за нашими контактами.

Ще інновини

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×