Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Зустріч представників університетів ASTU і НАУ

25 січня 2018 р. на базі Національного авіаційного університету відбулась зустріч представників Університету науки і технологій Адана (Адана, Туреччина) з представниками Національного авіаційного університету (Київ, Україна).

Університет науки і технологій Адана – це молодий університет, створений у 2012 році, який наполегливо і енергійно пробивається на міжнародну арену. Університет підтримує як студентські проекти, так і академічні спільні проекти, має акредитовані науково-дослідні лабораторії, заохочує обмін студентами.

ASTU надає можливість студентам навчатися за такими напрямками:

  • інженерія;
  • бізнес;
  • туризм;
  • аерокосмічна інженерія;
  • архітектура і дизайн;
  • гуманітарні та соціальні науки;
  • політичні науки.

Три місяці тому Університет науки і технологій Адана переїхав у новий кампус.

ASTU Campus

В ході зустрічі було обговорено напрями співпраці між університетами та можливості обміну для науковців.

Серед іншого обговорювалися перспективи співпраці в рамках Горизонту 2020.  Зокрема, станом на сьогодні Аданський університет науки і технологій пропонує співпрацю з сумісного входження до проектів Г2020 за такими напрямками:

  1. Towards forward-looking migration governance: addressing the challenges, assessing capacities and designing future strategies (MIGRATION-02-2018)
  2. Cooperation for innovation and the exchange of good practices (Erasmus+)

Ще інновини

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×