Зустріч представників університетів ASTU і НАУ

25 січня 2018 р. на базі Національного авіаційного університету відбулась зустріч представників Університету науки і технологій Адана (Адана, Туреччина) з представниками Національного авіаційного університету (Київ, Україна).

Університет науки і технологій Адана – це молодий університет, створений у 2012 році, який наполегливо і енергійно пробивається на міжнародну арену. Університет підтримує як студентські проекти, так і академічні спільні проекти, має акредитовані науково-дослідні лабораторії, заохочує обмін студентами.

ASTU надає можливість студентам навчатися за такими напрямками:

• інженерія;
  • бізнес;
  • туризм;
  • аерокосмічна інженерія;
  • архітектура і дизайн;
  • гуманітарні та соціальні науки;
  • політичні науки.

Три місяці тому Університет науки і технологій Адана переїхав у новий кампус.

ASTU Campus

В ході зустрічі було обговорено напрями співпраці між університетами та можливості обміну для науковців.

Серед іншого обговорювалися перспективи співпраці в рамках Горизонту 2020.  Зокрема, станом на сьогодні Аданський університет науки і технологій пропонує співпрацю з сумісного входження до проектів Г2020 за такими напрямками:

1. Towards forward-looking migration governance: addressing the challenges, assessing capacities and designing future strategies (MIGRATION-02-2018)
  2. Cooperation for innovation and the exchange of good practices (Erasmus+)

Ще інновини