Покращена мобільність для людей похилого віку

0 1 220

Покращена мобільність для людей похилого віку – 2 мільйони євро

28 лютого 2018 року

Призом Горизонту “За соціальні інновації” Європейської Комісії будуть нагороджувати найкращі рішення для покращення мобільності людей похилого віку: найкраще рішення нагородять призом у розмірі 1 000 000 євро, а чотири учасники другого турніру отримають по 250 000 євро кожен. Приз започаткований під час конференції “Відкриття до епохи соціальних інновацій”, що відбулася 27 листопада 2017 року в Лісабоні. Матеріали до конкурсу будуть прийматися до 28 лютого 2019 року, а нагороду вручать у другому або третьому кварталі 2019 року.

Для чого ця нагорода?

Населення Європейського Союзу старіє. У 2020 році в Європі 75 мільйонів людей будуть у віці старше 65 років, а у 2030 році – 88 мільйонів. Частка людей у віці старше 65 років зросте з 17,5% населення в 2010 році до 29,5% у 2060 році в 27 країнах ЄС.

Це вимагає переглянути сучасні системи пересування з метою задоволення потреб людей похилого віку, допомоги у боротьбі з соціальною ізоляцією і підтримки незалежного життя, особливо для тих, хто з обмеженою рухливістю. Забезпечення адекватних рішень для мобільності людей похилого віку дає їм можливість продовжувати повноцінно брати участь у культурно-освітніх подіях, заходах і послугах спрямованих на покращення здоров’я та залишатись активними учасниками суспільства. Розвиток нових рішень щодо мобільності або вдосконалення існуючих також дасть нові можливості для малих інноваційних компаній, транспортних операторів, соціально-відповідальних стартапів та громадських організацій на місцевому, регіональному і національному рівнях.

Виклики

Метою конкурсу є розробка інноваційних та сталих рішень щодо мобільності людей похилого віку (65+). Після закінчення конкурсу нагороди будуть вручені претендентам, які, на думку журі, продемонструють найкраще рішення, що відповідає критеріям нагороди. Подані рішення, які, ймовірно, поєднають технологічні, соціальні особливості та особливості поведінки, мають бути реалізовані протягом декількох місяців під час періоду конкурсу.

Журі оцінюватиме роботу та прогрес, досягнутий заявниками протягом періоду реалізації (принаймні 5 місяців) між оголошенням  призу та поданням заявки. Оцінка відбуватиметься на підставі вимірюваних доказів, які учасники повинні будуть надати. Заявникам також доведеться продемонструвати, що їхнє рішення може бути збільшено у масштабах та відтворено в різних ситуаціях.

Для більш детальної інформації про критерії призу ви можете ознайомитись з Правилами проведення конкурсу.

ПРОПОЗИЦІЇ ФОНДУ

1 of 2

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×