Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Казахмис

ТОВ «Корпорація Казахмис»

100012, Республіка Казахстан,
м. Караганда, вул. Леніна, 12

Про Казахмис

Казахмис – найбільший виробник міді в Казахстані, провідна міжнародна компанія з видобутку і переробки природних ресурсів. Виробництво міді повністю інтегроване, починаючи з видобутку руди і завершуючи виробництвом кінцевої продукції у вигляді катодної міді та мідної катанки.

Основні види діяльності

Казахмис веде пошук, розвідку, видобуток, збагачення, переробку та експортування міді й інших корисних копалин. Крім виробництва міді компанія випускає катодну мідь, сірчану кислоту, гіпс і мідний телурид, свинцевий пил.

Про підприємство

«Корпорація «Казахмис» має високий виробничий і науково-технічний потенціал, необхідні енергетичні і паливні ресурси, сучасні технологічні і телекомунікаційні мережі, кваліфіковані кадри – все те, що необхідно для подальшого розвитку і нарощування обсягів виробництва.

До Корпорації входять наступні підприємства:

  • ВО «Жезказганцветмет», який розробляє Жезказганське родовище і Жіландінську групу родовищ;
  • ВО «Балхашцветмет», який розробляє родовища Шатиркульське, Коунрадське, Саякське і Тастау;
  • ВО «Карагандацветмет» і УД «Борли», які розробляють вугільні розрізи Молодіжний і Куу-Чекинський, а також золото-мідні родовища Абиз, Нурказган, Акбастау і Космрун.
  • Збагачувальні фабрики – Сатпаєвська, Жезказганська №1; 2, Балхашський, Нурказганська, Карагайлінска.

Казахмис має колосальний досвід в області переробки корисних копалин і в області експлуатації водозаборів на родовищах підземних вод Борли, Верхній б’єф і Ескула. Корпорація є юридичною особою і здійснює свою діяльність на території Республіки Казахстан. Фінансовий стан підприємства стабільний.

ТОВ «Корпорація Казахмис» входить до Групи «Kazakhmys», в яку також входить ТОВ «Казахмис Експлорейшн», що спеціалізується на проведенні геолого-розвідувальних робіт і володіє величезним досвідом в області розвідки корисних копалин. В даний час Корпорація «Казахмис» на підставі понад 30 укладених контрактів на користування надрами здійснює розвідку і видобуток корисних копалин.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×