ЄС і Китай запустили партнерський проект у сфері авіації

0 673

Європейське агентство з безпеки польотів (EASA) та Держуправління цивільної авіації Китаю (CAAC) почали 24 лютого спільну програму. Про це ” Укрінформ “ повідомили з штаб-квартири EASA.

“В авіаційних відносинах між ЄС і Китаєм сьогодні відкритий новий розділ із запуском Європейсько-китайського партнерського проекту у сфері авіації”, – відзначили в організації.

Проект розрахований на 5 років і оцінюється в 10 млн євро. Він вперше в історії передбачає технічне співробітництво між авіаційними властями Євросоюзу і КНР, зокрема, за такими темами як безпека польотів, льотна придатність, захист навколишнього середовища, управління польотами і навігація, економічна політика, законодавство в сфері цивільної авіації, управління аеропортами. Планується здійснювати обмін інформацією, проводити спільні конференції та тренінги.

Source ukrinform.ru

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×