UAV-HUB-2018: ТРЕНДИ, ЗАСТОСУВАННЯ, РЕГУЛЮВАННЯ

Консорціум проекту Н2020 РАДІАН  і VIII Всесвітній конгрес «Авіація у XXI столітті» – «Безпека в авіації та космічні технології запрошують до участі у міжнародному форумі з питань розвитку і застосування БПЛА/БПС.

Співорганізаторами події виступають Проектний офіс НАУ спільно з Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАУ.

Форум започатковує майданчик для спілкування міжнародних та вітчизняних фахівців щодо трендів і перспектив розвитку БПЛА, новинок у розробках і застосуванні БПЛА, дотичних регуляторних питань тощо.

Програма форуму формуватиметься за такими напрямами:

  1. Європейські тренди і перспективи розвитку у сфері БПЛА.
  2. Застосування БПЛА в різних сферах економіки.
  3. Законодавче регулювання використання БПЛА.

До участі у Форумі запрошуються: розробники, виробники, користувачі, постачальники БПЛА, регулятори у сфері БПЛА, науковці, студенти.

Мови форуму – українська та англійська (із синхронним перекладом)

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації тут.

Заявка на участь в якості спікера відбувається у зазначеній вище формі реєстрації. Доводимо до вашого відома, що кількість спікерів може бути обмежена через обмеженість часу проведення форуму.

Дедлайн для прийому заявок 30 вересня 2018 року. Після цієї дати остаточний перелік спікерів буде відображений у програмі форуму.

Програма (http://bit.ly/2Q4FDky) (програма в роботі, до 30 вересня 2018 року можливі зміни).

Локація: НАУХАБ Національного авіаційного університету, вул. Гарматна, 53, 03058 Kyiv, Ukraine.

Дати: 12-13 жовтня 2018 року

ФБ-подія

t_NAUt_NauprofНовинаПодіяСвіт