Відкрито доступ до повних навчальних програм MIT

Масачусетський технологічний інститут (MIT) виклав в загальний доступ повні навчальні програми, відеолекції 32 курсів, конспекти, екзаменаційні питання і шпаргалки.

Серед запропонованих дисциплін «Антропологія», «Біоінформатика», «Архітектура», «аеронавтики», «Гендерні дослідження», «Математика» та інші. У кожного курсу є відео, аудіо, англійські субтитри, презентації, завдання і їх рішення в форматі pdf. Також доступні окремі переклади курсів китайською, турецькою, іспанською, португальською, французькою, німецькою та українською мовами. Російського поки немає. Всі навчальні матеріали розміщені на MIT [OpenCourseWare].

Це дійсно щедрий подарунок, оскільки вартість одного навчального року в MIT – $ 63 250 (більше 1.6 млн грн). Масачусетський технологічний інститут розташований в Кембриджі, штат Масачусетс, США, і вважається одним з кращих технологічних вузів світу.