19 способів шукати інформацію в Google, про які не знає 96% користувачів

0 37 413

Щодня мільйони людей використовують Google для пошуку різноманітної інформації. Однак більшість з нас використовує тільки малу частину всіх можливостей пошуку. Пропонуємо вам 19 способів, які допоможуть вам знайти необхідну вам інформацію в Google найбільш ефективно!

1. Як знайти точну фразу або форму слова

Знайти точну фразу або форму слова просто! Для цього використовуйте лапки «». Візьміть фразу або слово у лапки, і Google буде шукати веб-сторінки, де є точно така фраза (форма слова). Наприклад:

«дивлюсь я на небо»

2. Як знайти цитату, в якій пропущено слово

Якщо ви забули слово в цитаті – не біда! Просто візьміть всю вашу цитату в лапки і замість забутого слова поставте зірочку *. І ваша цитата знайдеться разом з забутим словом. Наприклад :

«чому я * сокіл»

3. Як знайти будь-які з кількох слів

Просто перерахуйте всі підходящі варіанти через вертикальний слеш: |. Google буде шукати документи з будь-яким з цих слів. Наприклад :

вареники | деруни | горілка
дачні ділянки (бориспіль | Гатне)

4. Як знайти слова в межах одного речення

Використовуйте оператор з красивим ім’ям «амперсанд» – &. Якщо з’єднати слова амперсандом, Google знайде документи, де ці слова стоять в одному реченні. Наприклад: