Посібник “Горизонт 2020: як написати конкурентоспроможну проектну заявку?”

0 973

Співробтники НКП «Горизонт 2020» за напрямом «Інформаційні та комунікаційні технології» та напрямком «Клімат та ефективність використання ресурсів, включаючи сировинні матеріали» уклали інформаційні матеріали у вигляді посібника, що має на меті ознайомити наукову спільноту й бізнес з інструментами фінансування програми «Горизонт 2020».

У посібнику подано інформацію щодо інструментів фі­нансування проектів Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020». Розкрито особливості роботи з «Порталом учасників» Європейської комісії, методи пошуку партнерів, структуру проектної пропозиції, критерії її оцінювання. Надано необхідну джерельну базу (офіційні сайти відповід­них організацій, нормативна, правова документація та ін.).

Описано особливості нової робочої програми на 2018–2020 роки, перелік конкурсів за тематичними напрямами «Інфор­маційні та комунікаційні технології» і «Клімат та ефективність використання ресурсів, включаючи сировинні матеріали». Посібник буде корисним для представників наукових орга­нізацій, громадських установ, малих і середніх підприємств, для всіх тих, хто планує взяти участь у проектах Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

ПОСІБНИК ГОРИЗОНТ 2020: ЯК НАПИСАТИ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНУ ПРОЕКТНУ ЗАЯВКУ?

Ще допомога

Source NСP under Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×