Кроки назустріч H2020 #4. Персональний обліковий запис

0 1 106

Для оформлення та подачі заявки необхідно зареєструвати організацію в реєстрі партнерів Програми і отримати так званий ідентифікаційний КОД УЧАСНИКА (Participant Identification Code – PIC).

У його дев’яти цифрах закодована адміністративна інформація про організацію. Перевагою реєстрації є те, що інформація про організацію запитується тільки один раз. Надалі в комунікаціях з Єврокомісією використовується виключно ідентифікаційний код.

Для отримання коду необхідно зареєструватися на Порталі учасника за адресою і отримати логін і пароль для доступу в систему ECAS.

За наявності логіну і паролю вхід в ECAS здійснюється з головної сторінки Порталу:

Але спочатку перевірте на сторінці реєстрації (Organisation Search – Research Participant Portal) чи ваша організація вже зареєстрована?

Важливо мати на увазі, що спочатку статус присвоєного організації коду є тимчасовим. Його можна використовувати вже через 3 години після отримання. Тимчасового коду цілком достатньо для подачі заявки. Відсутність ідентифікаційного коду хоча б в одного партнера в консорціумі блокує подачу заявки.

У разі прийняття рішення про фінансування проекту спеціальна служба Єврокомісії, що відповідає за реєстр партнерів Програми, направляє вам по електронній пошті лист з проханням:

  • надати документи, які підтверджують заявлену вами раніше інформацію про організацію;
  • призначити особу, відповідальну за актуалізацію цієї інформації в базі даних (Legal Authorized Representative – LEAR). Наслідком оперативного і повного виконання такого запиту є зміна статусу ідентифікаційного коду з тимчасового на підтверджений (постійний).
Відсутність підтвердженого ідентифікаційного коду хоча б в одного партнера в консорціумі блокує підписання Єврокомісією грантової угоди (контракту) на виконання проекту.

Якщо ваша організація брала участь в проектах 7-й РП або подавала заявки в ній, швидше за
все у вас вже є ідентифікаційний код учасника.

На початку особа, що зареєструвала організацію, називається «саморегістрантом» і може оновлювати інформацію про організацію на відповідній сторінці сайту https://cordis.europa.eu/partners/web/guest
Пізніше це буде завданням відповідальної особи, яка зветься LEAR (Legal Entity Appointed Representative), і призначається за поданням керівника організації. LEAR (представник, призначений юридичною особою) дозволено керувати правовою та фінансовою інформацією про організацію на порталі учасників, а також керувати правами доступу й призначати представників організації для процедури електронного підпису грантових угод (Legas Signatories, скорочено LSIGNs) або фінансової звітності (Financial Signatories, скорочено FSIGNs) через портал учасників.

Персональна реєстрація

Також є функція персональної реєстрації, що значно спрощує пошук партнерів та взаємодію у середовищі «Горизонт 2020».

Процес реєстрації можна поділити на кілька кроків.

  1. Перейти на портал учасників Cordis за посиланням.

На цій сторінці доступні дві опції – вхід (позначка 1) та реєстрація (позначка 2).

Це забезпечить перехід до форми, яку треба заповнити, щоб зареєструватися на порталі учасників.

Після заповнення форми на вашу електронну скриньку прийде лист-підтвердження із пропозицією вказати пароль для вашої персональної сторінки учасника (account).

Процес реєстрації завершено.

Ще допомога

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×