Основи роботи з Трело. 7 Розширені можливості

0 4 564

Розширення можливостей Трело можна отримати з трьох джерел:

 • Підсилювачі Трело (Power-ups). Ідуть у поставці Трело. Не залежать від бравзера. Обмеження для безоплатного тарифного плану – неможливість встановити більше 1 підсилювача. Саме через відсутність безоплатного доступу підсилювачі тут не розглядатимуться.
 • Розширення бравзера. Найбільше розширень для Трело надає бравзер Гугл Хром. Розширення Хрома переважно безкоштовні, або мають безкоштовний тарифний план. Обмеження – розширення на одному бравзері не працюють на інших.
 • Інші веб-застосунки.

Нижче розглянуті розширені можливості Трело, поділені на три функціональних групи:

 1. Внутрішній фунціонал Трело
 2. Комунікації із-зовні у напрямку до Трело
 3. Комунікації із Трело у напрямку назовні

В деяких випадках з метою цілісності функціонального поділу до розширених можливостей додаються вже наявні вбудовані властивості.

Розширення Хром

 1. Ultimello (обов’язково) забезпечує (1) зв’язки між картками (типу parents, children, siblings), (2) сортування карток за різними атрибутами в колонці, (3) відображення кількості карток у колонці
 2. Trelabels (обов’язково) дає можливість виводити написи на мітки
 3. Перемикання між трьома макетами розташування списків на дошці List Layouts for Trello
 4. Приховування окремих списків на дошці Trellists: Trello Lists Master
 5. Швидкий доступ до дошки Boards for Trello
 6. Перетворення Трело у веб-сайт
 7. Planyway зручний календар для планування і перегляду завдань

Ззовні до Трело

 1. Налаштування електронної пошти для Трело. Встановлюється з бокової панелі відкритої картки за посиланням внизу Поділитись і більше…. Під написом Адреса електронної пошти для цієї картки розташована дуже довга адреса ел. пошти на кшталт ХХ…ХХ@boards.trello.com. Листи, відправлені вами на цю електронну адресу, з’являться у вигляді ваших коментарів до цієї картки.
 2. Gmail-to-Trello утворює картку Трело з листа епошти в Gmail.
 3. Capture for Trello робить знімок веб-сторінки, накладає власні позначки, створює з цього картку Трело
 4. AddThis – Share & Bookmark (new) утворює з поточної веб-сторінки картку Трело з посиланням на сторінку
 5. Поділитися посиланням безпосередньо з Гугл Драйв на інші веб-застосунки, зокрема, на Трело – Share Link Post for Google Drive

Із Трело назовні

 1. Коментарі та @-згадування. Дуже важливі інструменти налагодження контекстно структурованої комунікації. @-згадування важливо тоді, коли вам потрібно звернути чиюсь увагу на коментар до завдання, навіть коли той хтось не підписаний на картку, список і дошку. Зручністю є те, що під час введення @-згадування Трело починає підказувати відповідні імена.
 2. Підписка. Підписка дуже просто налаштовується в загальних налаштуваннях власного профілю, в дошці, у списку, в картці.
 3. Export to JSON.
 4. Export to Excel буде в нагоді для експорту завдань з однієї дошки у XLS-формат
 5. Календар – дозволяє переглядати дати завершення завдань на картках у вигляді календаря, є можливість експортування цього календаря у Гугл Календар через .ICS формат

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×