Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Громадські консультації щодо майбутньої програми Досліджень та Інновацій ЄС

Сайт Европейської Комісії оприлюднив звернення у рамках наступного довгострокового бюджету ЄС на період до 2020 року.

10 січня 2018 року Європейська Комісія розпочала серію громадських консультацій, об’єднаних ключовими політичними напрямками, в рамках підготовки до наступного довгострокового бюджету ЄС на період до 2020 року (MFF – Multiannual Financial Framework). Громадяни, організації та підприємства можуть розміщати свої думки в Інтернеті до 8 березня 2018 року.

Консультацію щодо фондів ЄС у сфері інвестицій, досліджень та інновацій, малих та середніх підприємств, єдиного ринку ви можете отримати ТУТ.

Ваш відгук дуже важливий. Це особливий момент для вираження вашої підтримки, виходячи зі здобутків ЄС у його програмах з дослідження та інновацій (R&I programmes), спираючись на успіх програми Horizon 2020 і враховуючи важливість досліджень та інновацій у розширенні меж знань, підвищенні продуктивності та конкурентоспроможності Європи, вирішенні великих суспільних проблем та підтримці соціально-економічної моделі та цінностей. Важливо, щоб ці посили були чітко сформовані.

Під час громадських консультацій щодо проміжної оцінки програми “Horizon 2020” надійшло понад 3500 відгуків, що є сильним сигналом, що свідчить про ваш інтерес. Будь ласка, мобілізуйте ваші мережі для збирання ще більшої кількості думок під час цієї важливої ​​консультації. Давайте відмітимо “Сприяння дослідженню та інноваціям у Євросоюзі” (ред.- “Foster research and innovation across the EU” – спеціальне поле у анкеті опитувальника) як чіткий пріоритет для майбутнього.

Ще інновини

Source Public consultation on next EU R&I programme ПІдписана копія листа
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×