Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Можливості для країн східного сусідства: ваш шанс допомогти спільноті за допомогою ІТ-рішень

Businessman on blurred background protecting his data personal information 3D rendering

Фахівцям та дизайнерам у сфері інформаційних технологій (ІТ) з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова та України пропонується взяти участь у другому Хакатоні Східного партнерства (СП) для громадянського суспільства, який пройде в столиці Білорусі, Мінську, 1-3 червня 2018 року.

Протягом трьох днів учасники будуть спільно працювати над ІТ-рішеннями, які дозволили б організаціям громадянського суспільства та активістам краще задовольняти потреби своїх громад і допомогли б громадянам брати участь в ухваленні рішень.

Найкраще ІТ-рішення, розроблене під час Хакатону, отримає підтримку для розробки і запуску.

Реєстрація на захід починається в Понеділок 9 квітня 2018 року. Більш детальну інформацію про критерії прийнятності та порядок подання заявок можна знайти ТУТ.

Захід організовується фінансованим ЄС “Регіональним механізмом підтримки громадянського суспільства країн Східного партнерства” (EaP CSF).

Детальніше за посиланнями: оголошення конкурсу заявок, EaP CSF.

Ще інновини

Source EU NEIGHBOURS east EU NEIGHBOURS east (in Russian)
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×