Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Підготовка енергоаудиторів на базі ЗВО України

11 квітня 2019 року представники Національного авіаційного університету взяли участь в урочистому заході «Вищі навчальні заклади – платформа для підготовки енергоаудиторів». Організатор заходу – проект GIZ «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ в Україні» (Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ). Партнери заходу: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Фонд енергоефективності, заклади вищої освіти. Ключове питання заходу – роль ЗВО у підготовці висококваліфікованих енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності та особливості програми співпраці з GIZ.

Особливу увагу було приділено програмі підготовки енергоаудиторів за європейською програмою, що включає роботу та обслуговування ОСББ. Під час зустрічі сформовано перспективну програму співпраці, за якою 2-3 представники кожного ВНЗ (досвідчені енергоаудитори) зможуть пройти стажування за кордоном для можливості подальшої організації курсів підготовки енергоаудиторів у власному ЗВО. Окрім того, програма співпраці передбачає забезпечення ВНЗ сучасним навчально-вимірювальним обладнанням.

Коротко суть Програми підготовки енергоаудиторів на базі вищих навчальних закладів України

Наприкінці зустрічі відбулася урочиста церемонія представлення вищих навчальних закладів – на спеціальному банері представники присутніх у залі ВНЗ, а також почесні гості поставили свої підписи на підтримку програми співпраці.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×