Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Положення про використання повітряного простору України

Уряд затвердив нову редакцію Положення про використання повітряного простору України. Документ відповідає сучасним вимогам Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО) та Європейської організації з безпеки аеронавігації (ЄВРОКОНТРОЛЮ).

Прийняття рішення зумовлено тим, що деякі норми попередньої редакції Положення суперечили або не повною мірою відповідали Повітряному кодексу України та міжнародним документам.

Нова редакція Положення визначає організацію і порядок використання повітряного простору в інтересах економіки та національної безпеки України, а також спрямована на виконання зобов’язань відповідно до Порядку денного асоціації між Україною та ЄС та відповідає його цілям.

Ознайомитись з текстом документа “Про затвердження Положення про використання повітряного простору України ” № 954 — редакція від  06.12.2017 можна за посиланням.

Source kmu.gov.ua
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×