Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Проведення тендерної процедури закупівлі енергосервісу для Гуртожитку №5

За підтримки відділу управління інноваційними проектами освіти  Національного авіаційного університету було проведено енергетичний аудит навчальних корпусів НАУ; підготовлені та затверджені базові рівні споживання паливо-енергетичних ресурсів і комунальних послуг, не тільки для НАУ, а й для його відокремлених структурних підрозділів.

Проведення тендерної процедури закупівлі енергосервісу для гуртожитку №5 є початком розвитку концепції та управління проектом з покращення енергоефективності НАУ через проведення масштабної енергомодернізації.

Основною ціллю енергосервісу є зменшення комунальних платежів НАУ не менше ніж на 40% через скорочення споживання. Основні енергоефективні заходи: утеплення стін, утеплення горищного перекриття, заміна вікон на енергозберігаючі, заміна ламп на світлодіодні, влаштування автоматизованого теплопункту з кліматконтролем та можливістю дистанційного обліку та управління.

Ще інновини

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×