Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Світ зіткнувся з гострою нестачею пілотів

Президент еміратської авіакомпанії Emirates Тім Кларк повідомив про те, що авіакомпанія зіткнулася з нестачею пілотів, через що влітку їй доведеться скоротити деякі рейси. Emirates не вистачає 100-150 пілотів.

Швидше за все, влітку авіакомпанія зменшить частоту рейсів як в США і Європу, так і в країни Азії, повідомляє Bloomberg.

За словами пана Кларка, одна з основних причин такого дефіциту – той факт, що китайські авіакомпанії роблять вкрай вигідні зарплатні пропозиції пілотам, переманюючи їх до себе. Ринок авіаперевезень в Китаї в останні роки зростає дуже швидко, в зв’язку з чим місцевим авіакомпаніям потрібно все більше пілотів. Пан Кларк заявив, що дефіцит повинен бути усунутий вже до вересня або жовтня, так як зараз близько 170 осіб проходять навчання в компанії і готуються стати пілотами.

У лютому генеральний секретар Міжнародної організації цивільної авіації Фан Лю заявила, що в найближчі десятиліття світові авіакомпанії можуть зіткнутися з нестачею пілотів. Так як очікується, що в найближчі 20 років пасажиропотік буде щорічно зростати на 4,7%, в такому разі, за підрахунками ICAO, до 2036 року потреба комерційних авіакомпаній всього світу в пілотах складе близько 620 тис. чоловік.

Ще інновини

Source Аргумент
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×