Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Відкрито доступ до повних навчальних програм MIT

Масачусетський технологічний інститут (MIT) виклав в загальний доступ повні навчальні програми, відеолекції 32 курсів, конспекти, екзаменаційні питання і шпаргалки.

Серед запропонованих дисциплін «Антропологія», «Біоінформатика», «Архітектура», «аеронавтики», «Гендерні дослідження», «Математика» та інші. У кожного курсу є відео, аудіо, англійські субтитри, презентації, завдання і їх рішення в форматі pdf. Також доступні окремі переклади курсів китайською, турецькою, іспанською, португальською, французькою, німецькою та українською мовами. Російського поки немає. Всі навчальні матеріали розміщені на MIT [OpenCourseWare].

Це дійсно щедрий подарунок, оскільки вартість одного навчального року в MIT – $ 63 250 (більше 1.6 млн грн). Масачусетський технологічний інститут розташований в Кембриджі, штат Масачусетс, США, і вважається одним з кращих технологічних вузів світу.

Ще інновини

Source MIT - Massachusetts Institute of Technology
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×