Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Загальноукраїнський семінар “Авіаційні дослідження у програмах ЄС – можливості для України”

У четвер, 25 січня, в м. Києві на базі ДП «Антонов» в рамках проектів “RADIAN“, AERO-UA та НКП «ТРАНСПОРТ» відбувся спільний інформаційно-практичний семінар “Авіаційні дослідження у програмах Європейського Союзу – можливості для України” для представників українських університетів, дослідницьких організацій, промисловості і малого бізнесу.

Організатори:

Метою було зібрання експертів в області авіаційних досліджень, розробок, виробництва та експлуатації авіаційної техніки та спільно з ними в ході обговорень виявити бар’єри для ефективної співпраці Україна-ЄС в галузі авіації в рамках нових пріорітетів робочої програми «Горизонт 2020» на 2018-2020 роки і не тільки.

Варто зазначити, що співпраця з Національним авіаційним університетом, як закладом, що має потужну навчально-наукову базу в авіаційній галузі, державним авіаційним підприємством “АНТОНОВ” -українським авіабудівним концерном з розробки, виробництва і ремонту літаків є високопріорітетною в рамках отримання фінансування в програмі «Горизонт 2020», а також участі та підготовці проектних заявок у конкурсах, програмах та технологічних ініціативах.

ПРОГРАМА ПОДІЇ

Ще інновини

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×