Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Зустріч з представником ДІФКУ щодо інвестиційної діяльності НАУ

12 вересня у Національному авіаційному університеті (НАУ) відбулась зустріч представників університету з Державної інноваційної фінансово-кредитної установи (ДІФКУ). Сторони були представлені: з боку НАУ – першим проректором Ігорем Миколайовичем Довбанем, з боку ДІФКУ – начальником відділу підтримки інноваційних проектів Підлісною Яною Вікторівною.

Діяльність ДІФКУ направлена на здійснення фінансової підтримки суб’єктів господарювання різних форм власності в рамках державної інноваційної політики. Зокрема, організація займається фінансуванням за  рахунок власних та залучених коштів, у тому числі іноземних, науково-технічних і маркетингових досліджень, конструкторсько-технологічних та інших проектних   робіт, науково-технічного  пошуку, а також за погодженням з Кабінетом Міністрів   України, інноваційних та інвестиційних проектів і програм,  спрямованих на впровадження у виробництво прогресивних науково-технічних  розробок і технологій.

Співпраця з ДІФКУ, що є спеціалізованою небанківською установою, яка виконує важливі функції надання частки інвестиційного внеску та державних гарантій інвесторам, є ключовим питанням у забезпеченні науково-технічного розвитку НАУ та залученні грантових коштів для стимулювання і розвитку винахідництва. Це потребуватиме комплексу організаційних, технічних та правових заходів,  спрямованих на створення умов, що сприяють залученню та збереженню інвестицій, ефективній діяльності університету, як об’єкту інвестування та реінвестування, а також гарантування захисту законних прав та інтересів інвесторів.

Ще інновини

Source Національний авіаційний університет
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×