Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Науково-дослідна рада Норвегії

Research Council of Norway (Norwegian: Norges forskningsråd)

P.O. Box 564, NO-1327 Lysaker, Norway

Науково-дослідницька рада Норвегії (норвезькою: Norges forskningsråd) – норвезький державний орган, що відповідає за присудження грантів на наукові дослідження, а також за сприяння проведенню досліджень і розвитку науки. Вона також консультує Уряд у питаннях, пов’язаних із дослідженнями, і підпорядковується Міністерству освіти та науки Норвегії. Загальний бюджет ради, наприклад, у 2009 році склав 6165 мільйонів норвезьких доларів.

До складу Науково-дослідної ради Норвегії входять чотири дослідницькі підрозділи та один департамент з адміністративних питань:

  1. Відділ науки відіграє ключову роль у створенні та підтримці науково-дослідницького сектору та на нього покладено сприяння в належному розподілі завдань та співпраці на дослідницькому рівні. Відділ науки відповідає за стратегічний розвиток університетів, університетських коледжів та незалежних дослідницьких інститутів. Відділ науки включає Інформаційний центр гендерних досліджень.
  2. Відділ енергетики, ресурсів та навколишнього середовища відповідає за дослідження та інновації, спрямовані на національні та глобальні виклики, пов’язані із секторами енергетики, нафти, клімату, полярних, екологічних та морських ресурсів.
  3. Відділ суспільства та охорони здоров’я відповідає за просування досліджень та інновацій, спрямованих на вирішення глобальних та національних проблем, пов’язаних зі здоров’ям, добробутом, освітою та соціальною організацією. Однією серед її всесвітньо відомих програм є Глобальне дослідження з питань охорони здоров’я та вакцинації (Global Health and Vaccination Research – GLOBVAC).
  4. Відділ інновацій відповідає за мобілізацію та фінансування досліджень в галузі торгівлі та промисловості Норвегії. Відділ виконує аналіз та розробляє стратегії для торговельних і галузевих тематичних областей, а також для інноваційної системи в цілому.
  5. Відділ адміністративних питань забезпечує спільні адміністративні послуги Науково-дослідній раді, пропонує підтримку дослідницьким підрозділам і допомагає закласти основи для найкращої загальної координації, управління та розвитку Наукової ради в цілому. Відділ також відповідає за діяльність, пов’язану з бюджетом, річними звітами, статистикою, комунікаціями та дослідженнями.
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×