Основи роботи з Трело. 4 Форматування тексту

0 2 517

Важливу роль у структуруванні, акцентуванні окремих фрагментів, сприйнятті тексту відіграє його оформлення (форматування) в картці. В основу форматування тексту в Трело покладено стандарт MarkDown.

Треба зазначити, що мова розмітки працює не у всіх структурних частинах, а в деяких працює не повністю. Так мова розмітки не працює в назвах карток, також весь синтаксис не буде відображатися під час використання мобільного додатка Trello.

Основні структурні частини де мова розмітки застосовується це:

  • Опис картки
  • Коментарі
  • Елементи чекліста
  • Користувацький профіль

Синтаксис опису карток, коментарів, елементів чекліста та користувацького профілю

Жирний текст Позначте текст у подвійних зірочках, наприклад **так**, щоб зробити його жирним.
Курсивний текст Позначте текст в одному зірочку, наприклад *так*, щоб зробити курсив. Ви можете також використовувати підкреслення, щоб досягти того ж результату, наприклад: _так_
Текст перекреслення Викресліть текст, огорнувши його двома тильдами з кожного боку, наприклад ~~так~~.
Вбудований код Включити вбудований форматований код, обернувши його зворотним апострофом (`) на початку та в кінці коду.
Посилання Створіть посилання, помістивши текст посилання в квадратні дужки і URL у круглі дужки, наприклад, [так](http://www.trello.com).

Синтаксис лише для опису карток і коментарів

Горизонтальна лінія лінія з принаймні трьома дефісами (---) створить горизонтальну лінію по всьому опису або коментарю. В описі картки слід включити додатковий рядок після будь-якого тексту перед лінією дефісу, щоб запобігти інтерпретації дефісів як синтаксису заголовка.
Блок коду Включіть відформатований код, обернувши його трьома потрійним зворотним апострофом (```) на початку і в кінці блоку або запустивши рядок із чотирма пробілами. Зауважте, що потрійні заставки мають бути в окремому рядку та мати порожній рядок перед і після блоку коду.
Відступи / цитування вставте текст, включивши “>” перед кожним рядком тексту, до якого ви хочете застосувати відступ або процитувати його.
Ненумеровані та нумеровані списки перед початком серії рядків з дефісами або цифрами для створення списку. Списки будуть відформатовані, лише якщо ви вставите порожній рядок перед списком). Будь-який рядок, що починається з числа, навіть якщо це число не 1, автоматично створюватиме упорядкований список.

Синтаксис, що працює лише в описі карток

Вбудовані зображення Вставте зображення, поклавши текст у квадратні дужки та URL-адресу зображення або шлях у круглі дужки, попередньо зі знаком оклику, наприклад: ![Alt text](/path/to/img.jpg).
Заголовки Заголовки можна позначити кількома способами. Текст в #Одиночних хеш символах# буде інтерпретовано як тег `<h1>`  HTML (великий заголовок). Текст у ##Подвійних хеш-символах## буде інтерпретовано як тег `<h2>` HTML (менший заголовок). У заголовках рядок дефісів нижче тексту також буде інтерпретовано як тег `<h2>`. Заголовки не можуть бути включені в коментарі.

Відео урок

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×