НАУ виступає з інноваційною пропозицією щодо створення Міжнародного центру з підготовки пілотів

0 6 470

16 лютого 2018 року відбулося робоче засідання комісії Міністерства освіти і науки України під керівництвом заступника Міністра Стріхи М.В. з розгляду державних інвестиційних проектів. На засіданні було розглянуто державний інвестиційний проект «Створення Міжнародного центру підготовки пілотів на базі Національного авіаційного університету». Виконання проекту планується у співпраці з Державним підприємством «Антонов».

Доповідачем по проекту від НАУ виступив в.о. ректора Ісаєнко В.М. У своїй доповіді Володимир Миколайович відзначив гостру актуальність питання підготовки пілотів як у світі та Європі, так і в Україні. Разом з тим було обґрунтовано та доведено конкурентно- спроможність НАУ щодо підготовки високоякісних пілотів за Міжнародними стандартами JAR-FCL1 не лише для України та Європи, а й для Китаю, Туреччини та країн Африки.

Під час обговорення заступник Міністра Стріха М.В., зокрема, відзначив, що створення Міжнародного центру підготовки пілотів на базі НАУ кардинально підвищить імідж України як авіаційної держави, що володіє повним циклом – від проектування, виробництва літаків до підготовки технічного персоналу та пілотів

Зрештою, за результатами обговорення, комісія схвалила висновок вважати проект доцільним до реалізації. Наступним кроком найближчими тижнями очікується громадське обговорення проекту (концептуальна записка буде опублікована на сайті Міністерства освіти) з подальшим розглядом проекту на комісії Кабінету Міністрів України.

Своїм протокольним рішенням №4 від 16.02.2018 комісія МОН визнала доцільним розроблення державного інвестиційного проекту «Створення Міжнародного центру підготовки пілотів на базі Національного авіаційного університету».

19 лютого 2018 року Міністерство освіти і науки України запропонувало для громадського обговорення державний інвестиційний проект «Створення Міжнародного центру підготовки пілотів на базі Національного авіаційного університету». Концептуальна записка до проекту прикріплена до оголошення.

Пропозиції та зауваження Міністерство просить надсилати до 6 березня 2018 року на зазначені в оголошенні е-адреси.

Ми, зі свого боку, просимо залишати ваші коментарі прямо у дописі на FB  або нижче у КОМЕНТАРЯХ на нашому сайті.

Ще інновини

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×