Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

В аеропорту Стамбула стоячи аплодували українському пілоту, який посадив аварійний літак під час грози

У міжнародному аеропорту імені Ататюрка в Стамбулі український пілот турецької компанії Atlas Global Олександр Акопов під час грози 27 липня майже наосліп посадив аварійний лайнер.

Як передає Haber Turk, пасажирський лайнер відразу після вильоту з аеропорту потрапив в грозу, що супроводжувалася градом. В результаті стихії в літаку була пошкоджена носова частина і скло в кабіні пілота.

За словами самого пілота, це сталося на висоті 4000 футів (близько 1200 метрів). “Ми вирішили приземлитися. Ми нахилили борт, щоб побачити злітно-посадкову смугу з бічних вікон. Ми свідомо пішли на цей крок”, – розповів Акопов, додавши, що диспетчери аеропорту супроводжували його на посадку.

В результаті літак з 121 пасажиром і шістьма членами екіпажу успішно приземлився в аеропорту.

У повідомленні наголошується, що український пілот налітав 13 908 годин.

Як зазначає користувач Олег Лунгул, коли український пілот посадив літак, то йому аплодував весь персонал аеропорту, а інші пілоти блимали фарами і просто приходили на борт потиснути руку.

Нагадаємо, що 27 липня в Стамбулі (Туреччина) пройшли сильні зливи. Негода також призвела до скасування низки авіарейсів в міжнародному аеропорту Ататюрк.

Ще інновини

Source nv.ua
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×