Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

В Україні створена профспілка пілотів дронів

В Україні з’явилася перша професійна спілка, яка об’єднує інтереси всіх пілотів дронів – «Професійна спілка безпілотної журналістики».

Ініціювали організацію співробітники найбільшого інтегратора безпілотних технологій в Україні, компанії DroneUA, щоб обєднати ринок і сформувати етичні стандарти використання безпілотних технологій.

Профспілка безпілотної журналістіки – це платформа для обговорення та пошуку рішення для загальних проблем ринку. Це галузева громадська оганізація, яка обєднує громадян, повязаних спільними інтересами за родом їх професійної діяльності – журналістів та інших працівників засобів масової інформації, які професійно збирають, одержують, створюють і займаються підготовкою інформації для засобів масової інформації, виконують редакційно-посадові та інші службові обов’язки з використанням дронів або БПЛА.

Головним завданням обєднання є юридична підтримка і допомога для пілотів БПЛА. Додатковими перевагами, окрім юридичної підтримки, будуть доступ до освітньої бази союзу, можливість участі у майстер-класах і відкритих заходах.

При вступі до Професійної спілки безпілотної журналістики, учасники отримують підтримку не тільки в Україні, а й за її межами, так як профспілка створена на базі Незалежного медіа профспілки України та Міжнародної федерації журналістів.

Основними умовами вступу є діяльність, повязана зі збором інформації за допомогою дронів, і публікації в медіа. Союз працює на платних умовах, за моделлю членських внесків, які йдуть виключно на адміністративні витрати та організаційний супровід кожного учасника. Також за кошти союзу будуть організовуватися тематичні заходи, юридичні консультації та освітні лекції для членів.

«Останнім часом в пресі досить часто згадуються ситуації, коли по відношенню до журналістів, які використовують інноваційні інструменти в своїй роботі, застосовують не зовсім законні дії. Це стосується питання перешкоджання журналістській діяльності. Наше завдання зробити «Професійну спілку безпілотної журналістики» інструментом, який дозволяє отримати правовий захист кожного члена організації. І в першу чергу захист для операторів БПЛА» – коментує Валерій Яковенко, співзасновник DroneUA і голова «Професійної спілки безпілотної журналістики».

Подати заявку на участь у профспілці безпілотної журналістиці може кожен бажаючий, заповнивши анкету за адресою http://prof.drone.ua

Ще інновини

Source drone.ua
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×