Відділ управління інноваційними проектами освіти НАУ

Зустріч Прем’єр-міністра України з Президентом Ради та Генеральним секретарем ICAO

На високопоставленій двосторонній зустрічі, яка відбулася 1 листопада 2017 року в штаб-квартирі ICAO (International Civil Aviation Organization), Монреаль Канада, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Голова Ради ICAO, д-р Олумуйіва Бенард Алі та Генеральний секретар ICAO доктор Фан Лю висловили свою відданість продовженню співробітництва в напрямку підвищення безпеки та безпеки міжнародної аеронавігації в Європейському та Північноатлантичному регіонах ІСАО EURNAT (European and North Atlantic Regional Office).

У дискусії взяли участь посол України в Канаді пан Андрій Шевченко, пан Степан Кубів, перший віце-прем’єр-міністр України, міністр економічного розвитку і торгівлі Олександр Саєнко, міністр Кабінету Міністрів України. Пан Юрій Іванович Кордянін, віце-президент Державного підприємства “Антонов”, також супроводжував делегацію України.

Прем’єр-міністр подякував ІСАО за допомогу в розвитку авіації в Україні та наголосив на бажанні України надалі сприяти роботі ІСАО в регіоні. Голова Ради ІСАО та Генеральний секретар висловили вдячність Україні за підтримку ініціатив ІСАО Прем’єр-міністру, як на регіональному, так і на глобальному рівні. Нещодавнє підписання Меморандуму між ІСАО та Національним авіаційним університетом було підкреслено всіма як чудова ілюстрація в цьому відношенні. На нараді Україна підтвердила свою участь у майбутньому Глобальному Саміті Наступного Покоління Авіаційних Спеціалістів, що відбудеться 27 – 28 листопада 2017 року в ІСАО.

На знімку зліва направо: пан Андрій Шевченко, Посол України в Канаді; Доктор Фан Лю, Генеральний секретар ІСАО; Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман; Д-р Олумуйіва Бенард Аліу, президент Ради ІСАО; Перший віце-прем’єр-міністр України, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів; Віце-президент ДП “Антонов”, пан Юрій Іванович Кордянін; а також старший співробітник ІКАО з питань зовнішніх відносин та юрист Бенуа Верхаген.

Ще інновини

Source icao.int
Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×