Кроки назустріч H2020

0 873

30 січня 2011 року Європейська комісія офіційно оголосила про створення нової програми «Горизонт 2020» (Horizon 2020/H2020), призначеної об’єднати фінансування досліджень та інновацій в ЄС. Програма планувалась для впровадження у період з 2014 по 2020 рр.«Горизонт 2020» став вже восьмою рамковою програмою ЄС з наукових досліджень та інновацій. Перша рамкова програма була започаткована в 1984 році на п’ять років зі скромним бюджетом у 3,75 мільярда євро.

Під час реалізації Сьомої Рамкової програми (2007–2013 рр.) Україна зайняла лідируючу позицію серед країн Східного Партнерства та увійшла до десятки найбільш активних країн-партнерів, поступаючись лише США, Канаді та країнам БРІКС (Бразилія, Росія, Індія, Китай і Південна Африка). Наукові установи та вищі навчальні заклади України взяли участь у 126 проектах Сьомої рамкової програми з обсягом фінансування від ЄК у сумі близько 26,5 млн. євро.

Пріоритети програми «Горизонт 2020» – сприяння фундаментальним науковим дослідженням з метою подальшого їхнього просування на ринковий простір, підвищення конкурентоспроможності виробництва, нанотехнологій, нового матеріалознавства, біотехнологій та космічної галузі, а також пошук відповідей на найбільш гострі соціальні виклики у сфері охорони здоров’я, екології та демографії.

Ще допомога

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×